KARIÉRA

Jsme brněnská firma zabývající se prováděním staveb, inženýrskou a developerskou činností.
Chcete-li se zapojit do našeho týmu, rádi Vás uvítáme.

Aktuálně hledáme kandidáty na pracovní pozice:

PŘÍPRAVÁŘ/KA STAVEB

(vhodné i pro absolventy)

STAVBYVEDOUCÍ

ASISTENT/KA - TECHNIK NA STAVBĚ

Máte dotazy k pozici?

Ozvěte se nám!

Ing. Pavol Škultéty
personalista
Tel.: +420 608 713 084
e-mail: ive@ive-agentura.cz

architectural-design-architecture-blueprint-239886

Přípravář/ka staveb (vhodné i pro absolventy)

Náplň práce:

  • zajišťování přípravy a kompletace poptávek na základě projektové dokumentace a technické specifikace pro výběrová řízení a soutěže na zakázky z oblasti stavebnictví.
  • příprava výběrových řízení, porovnávání a vyhodnocování nabídek pro výběr dodavatelů a subdodavatelů.
  • tvorba časových a objemových plánů a harmonogramů výroby v rámci předvýrobní i výrobní přípravy staveb.
  • příprava návrhů smluv o dílo a smluv o materiálových dodávkách.
  • koordinace jednotlivých fází a účastníků přípravy a realizace investic, projektové, finanční, technické a obchodní přípravy, dodavatelů a jiných zúčastněných orgánů.
  • sledování průběhu realizace stavebního díla.
  • zpracovávání a vyhodnocování podkladů pro sestavení plánů stavební výroby.

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ stavebního směru
  • praxe v oboru není podmínkou, ale výhodou
  • organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, iniciativní přístup, smysl pro fair-play, týmovost, chuť pracovat
  • znalost práce na PC (SW: BUILDpower (KROS), AutoCAD, MS Excel)
  • řidičský průkaz sk. „B“

Nabízíme:

  • uplatnění ve stabilní firmě
  • práce v přátelském kolektivu
  • práce na plný úvazek
  • podpora dalšího vzdělávání a odborného rozvoje
  • termín nástupu: dle domluvy, možný ihned
  • místo výkonu práce: Brno, ul. Vídeňská
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • příspěvek na stravování
  • po zaškolení služební automobil
  • motivační platové ohodnocení
  • mobilní telefon + NTB
architect-architecture-body-33343

Stavbyvedoucí

  • organizace staveniště a řízení provozu na něm.
  • koordinace účastníků výstavby objektů a technologických částí.
  • koordinace kapacit v rámci útvaru provádějící firmy.
  • koordinace s navazujícími oblastmi činnosti firem.
  • usměrňování technologických a pracovních postupů výstavby.
  • zajišťování plynulosti výstavby.
  • zajišťování podmínek pro kontrolní prohlídky stavby.
  • spolupráce s technickým dozorem investora, autorským dozorem projektanta a s koordinátorem BOZP.
  • vedení příslušné dokumentace.
  • spolupráce s externími subjekty (technický dozor investora, autorský dozor projektanta, koordinátor bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, správci sítí, místní úřady, obyvatelé, kontrolní orgány apod.).
  • vedení příslušné dokumentace, jako vedení stavebního deníku, zpracování denního hlášení stavby, vedení prvotní evidence, propočet zbývajících nákladů na dokončení stavby.

Požadujeme:

  • praxe nutná
  • organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, iniciativní přístup, smysl pro fair-play, týmovost, chuť pracovat
  • znalost práce na PC (SW: Microsoft, BUILDpower (KROS) – výhodou)

Nabízíme:

  • provozovna společnosti: Brno, Vídeňská
  • služební automobil
FotkyFoto_4459897

Asistent/ka - technik na stavbě (vhodné i pro absolventy)

  • adaptace ve firmě, příprava na budoucí pracovní zařazení při realizaci pozemních staveb.
  • výkon činností dle pokynů přímého nadřízeného.
  • získávání praktických zkušeností a pracovních návyků.
  • prokazování teoretických dovedností získaných při studiu.
  • pod vedením přímého nadřízeného se seznamuje s řízením realizace zakázek, a to:

○  organizace staveniště a řízení provozu na něm.

○  koordinace účastníků výstavby objektů a technologických částí.

○  koordinace kapacit v rámci útvaru provádějící firmy.

○  koordinace s navazujícími oblastmi činnosti firem.

○  usměrňování technologických a pracovních postupů výstavby.

○  zajišťování plynulosti výstavby.

○  zajišťování podmínek pro kontrolní prohlídky stavby.

○  spolupráce s technickým dozorem investora, autorským dozorem projektanta a s koordinátorem BOZP.

○  vedení příslušné dokumentace.

○  spolupráce s externími subjekty (technický dozor investora, autorský dozor projektanta, koordinátor bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, správci sítí, místní úřady, obyvatelé, kontrolní orgány apod.).

○  vedení příslušné dokumentace, jako vedení stavebního deníku, zpracování denního hlášení stavby, vedení prvotní evidence, propočet zbývajících nákladů na dokončení stavby.

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ stavebního směru – pozemní stavby
  • praxe není podmínkou, všemu tě naučíme, pokud ji máš, je to výhoda

Nabízíme:

Máte zájem o pozici? Ozvěte se nám!Ing. Pavol Škultéty personalista Tel.: +420 608 713 084 e-mail: ive@ive-agentura.cz